Наші вчителі

з/п

Прізвище та ініціали працівника

Посада

Класне

керівництво здійснює у … класі

Кваліф. категорія

1

Карпій Роман Володимирович

Директор школи, вчитель іноземної мови

 

Вища

2

Луцюк Оксана Михайлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель географії

 

Вища

3

Шумілова Віра Василівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи у початковій школі,  вчитель зарубіжної літератури

 

Вища

4

Демчук Оксана Романівна

Заступник директора з виховної роботи, вчитель математики

 

Вища

5

Гіль Мирослав Миронович

Заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії

 

Вища

6

Гаврильченко Лілія Володимирівна

Вчитель української мови та літератури

 6-В

Вища

7

Давидюк Лідія Ярославівна

Вчитель української мови та літератури

7-Б

Вища

8

Ляшко Ольга Олексіївна

Вчитель української мови та літератури

 

Вища

9

Жовнір Наталія Андріївна

Вчитель української мови та літератури

9-Б

Вища

10

Ревуцька Ганна Богданівна

Вчитель української мови та літератури

8-В

Вища

11

Коваль Оксана Іванівна

Вчитель української мови та літератури

11-А

І категорія

12

Тур Валентина Михайлівна

Вчитель російської мови та літератури

7-А

Вища

13

Климків Надія Миколаївна

Вчитель зарубіжної літератури

 

Вища

14

Харченко Юлія Олександрівна

Вчитель математики

 

Вища

15

Фостяк Галина Ярославівна

Вчитель математики

5-В

Вища

16

Соловйова Ольга Леонідівна

Вчитель математики

6-А

Вища

17

Ледвій Ірина Ярославівна

Вчитель математики

11-Б

Вища

18

Остапенко Лариса Вікторівна

Вчитель інформатики

9-А

Вища

19

Гриців Ярина Михайлівна

Вчитель інформатики

 

Спеціаліст

20

Муха Оксана Петрівна

Вчитель інформатики

(декретна відпустка)

 

ІІ категорія

21

Дегтяренко Ірина Олександрівна

Вчитель англійської мови

 6-Б

Вища

22

Кабалик Ганна Вікторівна

Вчитель англійської мови

 

Спеціаліст

23

Дробишева Олена Олегівна

Вчитель англійської мови

5-А 

І категорія

24

Зінкевич Оксана Андріївна

Вчитель англійської мови

 5-Б

І категорія

25

Денисяк Зоряна Василівна

Вчитель англійської мови

7-В

І категорія

26

Філоненко Світлана Володимирівна

Вчитель англійської мови

8-Б

Вища

27

Кухар Ольга Петрівна

Вчитель польської мови та християнської етики

 

Спеціаліст

28

Луцик Катерина Миколаївна

Вчитель польської мови

 

Спеціаліст

29

Міхновська Тетяна Осипівна

Вчитель англійської мови

(декретна відпустка)

 

ІІ категорія

30

Ларіна Тетяна Сергіївна

Вчитель англійської мови

10-А

І категорія

31

Бундзило Ірина Володимирівна

Вчитель англійської мови

 5-Д

Вища

32

Бесяда Ольга Миколаївна

Вчитель історії

8-А

Вища

33

Жуковець Андрій Андрійович

Вчитель історії

 

І категорія

34

Лавренюк Валентина Сергіївна

Вчитель географії

 

І категорія

35

Третьяков Павло Валерійович

Вчитель географії і трудового навчання та Захисту Вітчизни

 

Спеціаліст

36

Музика Марія Федорівна

Вчитель трудового навчання і технологій

 

Спеціаліст

37

Войтович Наталія Романівна

Вчитель трудового навчання і технологій

 

Спеціаліст

38

Савчак Ірина Ярославівна

Вчитель біології

 6-Г

ІІ категорія

39

Паращак Лада Георгіївна

Вчитель біології

9-В

Вища

40

Луць Тамара Михайлівна

Вчитель хімії

 

Вища

41

Лісєнкова Любов Леонідівна

Вчитель хімії

 

Вища

42

Заячук Тетяна Миколаївна

Вчитель фізики

 

Вища

43

Кавецька Зоряна Петрівна

Вчитель фізики

5-Г

Вища

44

Козак Степан Петрович

Вчитель музики

 

Вища

45

Москва Катерина Ігорівна

Вчитель музики

 

Спеціаліст

46

Корман Сергій Михайлович

Вчитель фізкультури

 

Вища

47

Кметь Павло Іванович

Вчитель фізкультури

 

Вища

48

Скуйбєда Олександр Петрович

Вчитель фізкультури

 

Вища

49

Соломко Олександр Миколайович

Вчитель фізкультури

 

ІІ категорія

50

Овсюк Ольга Іванівна

Вчитель фізкультури

Інструктор з плавання

 

Спеціаліст

51

Петріщева Тетяна Олексіївна

Вчитель зарубіжної літератури

і християнської етики

 

Вища

52

Леськів Ольга Олегівна

Вчитель образотворчого мистецтва

 

спеціаліст

53

Куць Світлана Зіновіївна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

54

Мещеулова Наталія Володимирівна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

55

Копач Ірина Миколаївна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

56

Добрій Іванна Василівна

Вчитель початкових класів

 

Вища

57

Новікова Оксана Петрівна

Вчитель початкових класів

 

Вища

58

Марусяк Марія Зиновіївна

Вчитель початкових класів

(декретна відпустка)

 

Спеціаліст

59

Якуніна Тетяна Миколаївна

Вчитель початкових класів

 

Вища

60

Вікторова Тамара Олександрівна

Вчитель початкових класів

 

Вища

61

Чабан Орися Андріївна

Вчитель початкових класів

 

Вища

62

Бакєєва Ірина Анатоліївна

Вчитель початкових класів

 

Спеціаліст

63

Козубаль Тетяна Іванівна

Вчитель початкових класів

 

І категорія

64

Семенюк Надія Михайлівна

Вчитель початкових класів

 

Спеціаліст

65

Шарабура Мар’яна Ігорівна

Вчитель початкових класів

 

Спеціаліст

66

Швед Ірина Іванівна

Асистент учителя початкових класів, учитель історії

 

Спеціаліст

67

Тунська Ольга Степанівна

Вихователь групи подовженого дня

 

Вища